Aug 23

Co to jest Ethereum (ETH) ?

By portfelbitcoin | ethereum , News


BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Lubię błyskotliwość. Należy ją promować i doceniać. Na poniższej stronie każdy… dosłownie każdy bo można określić się jako: “przeciętna osoba”, “nerd”, “artysta”, “stoner”,  osoba lubiąca podcasty, a nawet “oszust”, może na swój spersonalizowany sposób otrzymać informację o projekcie Ethereum (ETH) tak zwane meritum sprawy. Genialne rozwiązanie w momencie gdy ktoś kolejny raz zapyta Was czemu interesujecie się czymś co nie istnieje namacalnie. Link:  http://WhaTheFuckIsEthereum.com/Najwięcej Darmowy Free Bitcoin BTC co godzinę aż 200 USD

Aug 23

Masny z Abstrachuje mówi o Bitcoin i kryptowalutach – polski YT nie śpi

By portfelbitcoin | darmowy bitcoin , News

Dwa dość popularne kanały na YT, znane prawdopodobnie szerszej części internetu niżeli tylko geekom, poruszyło temat Bitcoina, Ethereum i kryptowalut.

W przystępny sposób rzesza osób usłyszała (jest duża szansa, że również WYsłuchała) kilka słów o tych, enigmatycznych dla wielu, tworach jakimi są kryptowaluty. Cieszę się bo przez takie programy na YT adaptacja do życia codziennego wirtualnych walut przez osoby niezwiązane z matematyką, informatyką, kryptografią czy inwestycjami giełdowymi, odbywa się szybciej, przyjemniej i… odbywa się w ogóle. 🙂


BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Linki do kanałów YT: To już jutro oraz Dla Pieniędzy


Najwięcej Darmowy Free Bitcoin BTC co godzinę aż 200 USD

Aug 15

Wykryj oszustwo. Nie daj się nabrać. Nie strać swoich Bitcoinów i Ethereum.

By portfelbitcoin | News , Projekty związane z Bitcoin


BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut (Bitcoin, Litecoin, Ethereum i inne...)

W sieci istnieje wiele scamerskich stron. Scam to oszustwo (via wiki: szustwo polegające na wzbudzeniu u kogoś zaufania, a następnie wykorzystanie tego zaufania do wyłudzenia pieniędzy). Strona do której linkuję poniżej wypisuje aktualne przekręty. Więc uważajcie. Przed przelaniem swoich cennych BTC lub ETH na Wyspy Marszala celem ich natychmiastowego podwojenia, zrobienia majątku w 5 min lub by “Zarobić Milion w Internecie” zajrzyjcie na tę stronkę i sprawdźcie czy Wasze złote góry to nie zwykła piramida ale też niestety nie złota i finansowa. 🙂

LINK: http://www.badbitcoin.org/


Najwięcej Darmowy Free Bitcoin BTC co godzinę aż 200 USD

Jul 25

Czym jest bitcoin?

By portfelbitcoin | News

bitcoin-symbol-waluty

Bitcoin – podstawy

Nie możesz już dłużej być obojętny wobec takiej rewolucji w spojrzeniu na “wartość”. To już nie jest zabawka dla geeków czy hobby wyjadaczy analizy technicznej. Wsiądź z nami do pociągu wolności i swobody finansowej. Bitcoin przeżywał już kilka rozkwitów i spadków popularności, płynął na fali zwycięstwa i spadał na łeb na szyję, aż po dno rowu mariańskiego braku zaufania i swojej ceny. Nigdy jednak nie przepadł bez wieści w czeluściach internetu. Coraz większy kapitał płynący z takich miejsc jak Wall Street i Dolina Krzemowa powodują, że z każdym dniem w sieci pojawiają się kolejne udogodnienia, rozwiązania, możliwości związane z kryptowalutą Bitcoin. Mamy “Banki”, giełdy,  portfele online/offline, karty VISA, bankomaty i wpłatomaty, sklepy, rozwiązania dla firm i klientów – z dnia na dzień jest tego coraz więcej. Zaufaj nam bo potem będzie za późno a Ty znów będziesz krzyczał “Trzeba było się wcześniej się tym zainteresować !”

UWAGA!

Najważniejsza rada przed jakimkolwiek kontaktem z wirtualnymi walutami w tym Bitcoin (BTC).

Inwestuj zawsze tyle ile możesz stracić. Oto złota zasada inwestowania.

a teraz…  ZACZNIJ UŻYWAĆ ANONIMOWEJ (w pewnym stopniu) WALUTY BITCOIN! 

– Zajrzyj koniecznie na największe forum Bitcoina w Polsce tam przeczytasz o wszystkim, co związane ściśle i trochę mniej ściśle z wirtualną walutą Bitcoin –  forum.bitcoin.pl Mój nick na forum to portfelbitcoin.

Bitcoin? Litecoin?  – co wiesz o internetowych walutach? Mało ?! <- kliknij w nazwy by przeczytać więcej na Wikipedii


BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Dec 12

Microsoft zaczyna akceptować Bitcoina – IT’S HUGE !

By portfelbitcoin | News , Projekty związane z Bitcoin

bitcoinmicrosoft

Sojusznik w postaci Microsoftu to zapewne bardzo zacny sojusznik. Obrazek na górze, choć z lekka infantylny, ładnie obrazuje co się stało. Otóż, jak donosi Coindesk, za wirtualną walutę Bitcoin Microsoft umożliwi nam (dzięki współpracy z BitPay) kupowanie gier, muzyki, wideo na takich platformach jak Windows, Windows Phone, Xbox Games, Xbox Music oraz Xbox Video.

Niestety jak na razie usługa dostępna jest wyłącznie dla obywateli USA oraz posiada jedną zasadniczą “wadę” lub po prostu ograniczenie. Kupując daną rzecz za BTC nie będziemy w stanie jej oddać. Nie wiem ile osób jest to w stanie zrazić do całego projektu. Dodatkowo obecnie możliwy jest zakup wyłącznie dóbr wirtualnych.

Generalnie to FANTASTYCZNA wiadomość. Każde zbliżenie się Bitcoina do “przeciętnego Kolwaskiego – nie informatyka/geeka” jest na wagę złota…. lub przynajmniej na wagę samego BTC. 🙂

How do I use Bitcoin with my Microsoft account? (Jak  używam Bitcoina na moim koncie Microsoft?) Link: http://bit.ly/1z96a1R

You can now use Bitcoin to add money to your Microsoft account. Once you add money to your Microsoft account, you can use it as a payment option to buy apps, games, and other digital content from Windows, Windows Phone, Xbox Games, Xbox Music, or Xbox Video stores.

To add money to your Microsoft account with Bitcoin:

  1. Sign in to Microsoft account – Billing with your Microsoft account
  2. Select Payment options > Microsoft account > redeem bitcoin
  3. Select the amount you want to add, then click Next
  4. Review the amount of Bitcoin needed and use your digital wallet to complete the transaction within 15 minutes:
    • On your computer – select Pay with Bitcoin and then pay from your Bitcoin wallet on the same device.
    • On your smartphone – scan the QR code displayed on the page to pay from your mobile wallet app.
    • If your wallet is on another device, you can copy the receiving address and BTC amount to the wallet on your device or the Web and then make your purchase. “

 

Wydobywaj Bitcoiny na HashProfit.com:
Hash Profit

Kupuj Bitcoiny szybko i łatwo:

BitMarket24-750x200

Oct 23

BitBay – polska giełda Bitcoin Litecoin USD EUR PLN

By portfelbitcoin | Giełdy , News , Projekty związane z Bitcoin , Spekulacje

logo

Zrażony do bitcurexa (proszę nie odbierać tego personalnie po prostu Wasza polityka działa na mnie jak czerwona płachta na byka – a nawet jak się coś zmieniło to wiecie jak jest “niesmak pozostał”) postanowiłem znaleźć coś na wypadek gdybym potrzebował miejsca gdzie mogę dość płynnie spieniężyć np. 10 – 20 BTC od tak.

Szybkie założenie konta. Z weryfikacją maila nie dłużej niż 5 min. To dla mnie zawsze ważne ile potrzebuję czasu by dokonać rejestracji.

Na pierwszy rzut oka bardzo estetycznie i intuicyjnie. Serwis ma nowoczesny design przyjemny w odbiorze.

Zrzut ekranu 2014-10-23 o 07.11.25Zrzut ekranu 2014-10-23 o 07.12.15

Jak widać na zdjęciu powyżej (screen z 23.10.2014 7:20) na giełdzie jakiś kapitał jest. Z pewnością gdy zainteresowanie BTC rośnie, jak to zawsze bywa raz/dwa razy do roku, ASKi i BIDy szybują w górę formując nie małe ściany. Wszystko przyjazne dla oka i ergonomiczne jeśli chodzi o szybką sprzedaż czy kupno. Nie trzeba się zastanawiać. Decyzje można podejmować bardzo naturalnie.

Zrzut ekranu 2014-10-23 o 07.10.53

Aby w pełni korzystać z serwisu należy się zweryfikować. No niestety. Jak na każdej giełdzie i tutaj dla naszego własnego bezpieczeństwa i przeciwko praniu brudnych pieniędzy należy wyjawić swoje wszelkie dane. To rozwiązanie ma swoich przeciwników i zwolenników. Ja jestem gdzieś po środku trzymając sztandar rozsądku. Używam giełdy gdy chcę sprzedać więcej, gdy chcę zrobić większe zapasy, gdy mam przeczucie i pragnę tydzień pospekulować na wahaniach kursu. Wtedy giełdy wydają się niezastąpione a BitBay jest na pewno bardzo dobrym polskim produktem. A ja ufam w ten projekt i szanuję to co polskie… 🙂

Co da nam weryfikacja? A no nie mało:

Zrzut ekranu 2014-10-23 o 07.11.04

Zrzut ekranu 2014-10-23 o 07.13.43

Z szybkimi wpłatami nie będzie problemu gdy tylko… no właśnie – zweryfikujemy swoje konto. A to już niewielki “ból” jeśli w zamian otrzymamy możliwość doładowywania środków na swoim koncie jak za dotknięciem magicznej różdżki, szybko i przyjemnie.

Dla niektórych ważnym aspektem może być 100% Polski szybki i kompetentny support , który działa nawet live na stronie.

Zrzut ekranu 2014-10-23 o 10.59.06

 

 

Podsumowując. Giełda jest super. Wszystko działa płynnie. Bardzo miło jest jednocześnie pospekulować na BTC i LTC co podwaja szanse na wygraną bo jak wiecie, o ile czytacie tego bloga, że wszystkie inwestycje w BTC czy inne krypowaluty to hazard obarczony wielkim ryzykiem dlatego należy wpłacać na takie giełdy tylko tyle kapitału ile jesteśmy skłonni zamrozić na rok czy dwa. Bo zawsze lepiej przeczekać spadki niż w paranoi i wielkiej panice oddawać swoje wirtualne waluty za bezcen przy każdym większym dołku.

 

Sep 30

Kurs BTC na poziomie 380$… ale może nie będzie tak źle.

By portfelbitcoin | Giełdy , News , Spekulacje

Zrzut ekranu 2014-09-30 o 15.13.37

W ostatnim czasie kurs BTC nie napawa optymizmem. Wszystkie uśmieszki i dobre duszki zdały się jakoś opuścić głowy tych wszystkich, którzy rozpisywali się i krzyczeli o bitcoinie kiedy jego cena pobijała kolejne granice… może nawet rozsądku graczy giełdowych tego okresu.

Kurz trochę już opadł. Wrzawa też jakby ucichła. Cena sączy się małymi kropelkami coraz to niżej. Cóż z tego wynika!?

Trzeba się cieszyć i jak kto ma to ładować bitcoiny po same sufity!… a teraz na poważnie. 🙂 Nigdy BTC nie można przekreślać. Dopóki obrót na jednej giełdzie dzienny sięga ok. 5 MIL USD to nie możemy mówić o “braku zainteresowania”.

Warto przeczytać optymistyczny (moim zdaniem) artykuł o Panu, któremu udało zakupić się 29 TYS BTC. Dokładnie tych samych, które skonfiskowano serwisowi SilkRoad Przyjemna kwota. Brzmi radośniej gdy dodamy do tego przepuszczenia owego Pana o cenie BTC na poziomie 10tys. USD na przestrzeni 3 lat. Zainteresowanych odsyłam na bitcoin.pl: http://bitcoin.pl/257-zwyciezca-licytacji-czesci-majatku-silk-road-bitcoin-moze-byc-wart-10-000

Ale to tylko moja subiektywna opinia… 🙂

Nov 20

Kurs szaleje. Dobija do 900$ by spaść poniżej 500 USD. Co teraz?!

By portfelbitcoin | Giełdy , News , Spekulacje

bitwykres

Kurs skacze jak szalony. Rekord 900$ lecz taka wartość nie zagościła zbyt długo na monitorach osób śledzących kurs BTC. W tym momencie na mtGOXie mamy dobrze ponad 500$… na innych giełdach bywa różnie. Teorie są dwie. Pociąg zwalnia, powoli wysiadamy (przemawiają za tym również ataki na portfel input.io czy bidextreme.pl – oznaczają mniejsze zaufanie do waluty). Jest też drugi wariant. Wszystko będzie dobrze i dojedziemy do stacji z napisem 1100$. Za tą wersją wydarzeń przemawia między innymi fakt, że tak duże wahania kursów ostatecznie nie wywołały wielkiej paniki wśród posiadaczy BTC, którzy niejako już przyzwyczaili się do “nerwówki” jaką zapewnia im baczna obserwacja kursu Bitcoin.

Jak będzie? Zobaczymy!

Jeśli macie jakieś sugestie odnośnie kursu czy samego bloga portfelbitcoin, zachęcam serdecznie do kontaktu.

Nov 15

Puls Biznesu o Bitcoin – rekord ceny przez CHINY (listopad 2013)

By portfelbitcoin | News , Spekulacje

Bardzo się ciesze gdy tak ważny gracz na scenie polskiej prasy wypowiada się o naszej walucie Bitcoin. Zwiększy to zainteresowanie, popyt, a tym samym wzmocni pozycję BTC w świadomości przeciętnego Polaka-Biznesmena. Z nieukrywaną przyjemnością zamieszkam link do Pulsu Biznesu:  http://www.pb.pl/3416885,5182,bitcoin-rekordowo-drogi-dzieki-chinom

frag. via pulsbiznesu.pl: 

“Kurs bitcoina wspina się na nowe szczyty, ponieważ inwestorzy, szczególnie ci z Chin, są wyjątkowo optymistycznie nastawieni co do potencjalnego wzrostu cyfrowej waluty, informujeportal CNNMoney.

Cena bitcoina zbliżyła się do 400  USD na platformie handlowej Mt. Gox. W sobotę kurs osiągnął rekordowy poziom 395 USD, a we wtorek 392 USD. ”

Czytaj dalej na: http://www.pb.pl/3416885,5182,bitcoin-rekordowo-drogi-dzieki-chinom

1 2 3