Usługa Kryptobrokera

Sprzedajemy i kupujemy większość wirtualnych kryptowalut i tokenów z pierwszej setki na stronie coinmarketcap.com

W tym Bitcoin, Ethereum, Monero, Lisk, Litecoin, Dash, Neo oraz tokeny ERC20 takie jak OmiseGo czy polski Golem


Pobieramy opłatę od każdej przeprowadzonej transakcji w wysokości od 500 zł do 2500 zł netto w zależności od wielkości transakcji.  Minimalna wartość pojedynczej transakcji kupna jak i sprzedaży kryptowaluty to 10000 zł. 


Jeśli chcesz sprzedać lub kupić wirtualną walutę wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej. Zostaw swój numer telefonu jeśli oczekujesz natychmiastowego kontaktu z naszej strony.


Transakcje przeprowadzamy online, w naszym biurze w Lublinie lub dojeżdżamy do klienta.


Chcesz dokonać zakupu lub sprzedaży? 

Zadzwoń: +48 602 52 22 66 


*Dla stałych klientów możliwość telefonicznej obsługi zleceń 24/7 zakupu i sprzedaży walut wirtualnych.
Dlaczego u nas, a nie na giełdzie?

  1. Nie musisz znać się na rynku, nie musisz dysponować umiejętnością składania zleceń na giełdach kryptowluat, nie potrzebujesz żadnej wiedzy ekonomicznej oraz technicznej by dokonać u nas zakupy kryptowalut.
  2. Żadna polska giełda ani kantor online nie oferuje wprost takiego wyboru par kryptowaluta/PLN (m.in. PLN/XMR (Monero), PLN/OMISEGO, PLN/GOLEM, PLN/DASH, PLN/RIPPLR, PLN/NEO, PLN/ETH CLASSIC, ETH/XMR i wiele innych) Nie odnalazłeś tej, która Cie interesuje? Napisz do nas, najprawdopodobniej będziemy mogli Ci pomóc. 
  3. Brak konieczności weryfikacji online. Nie musisz wysyłać swoich dokumentów i danych przez internet. 
  4. Dokładnie wiesz za ile sprzedajesz lub kupujesz daną wirtualną walutę oraz ile jednostek po transakcji otrzymasz na swoje konto / portfel. 
  5. W cenie wymiany kryptowalut powyżej 15000 PLN wartości transakcji Krypto Korepetycje na życzenie przeprowadzamy gratis.
  6. Możliwość składania zleceń kupna i sprzedaży przez telefon - tylko dla stałych klientów.
  7. Przy zleceniach powyżej 25 tysięcy PLN możliwość negocjacji opłaty.Przejdź do zakładki Krypto Korepetycje i zrozum świat walut wirtualnych, Bitcoina, Ethereum i blockchain. Dowiedz się dlaczego warto zainteresować się rewolucją, która dzieje się na Twoich oczach.


Odwiedź zakładkę Doradztwo Podatkowe i uzyskaj profesjonalną pomoc przy rozliczeniu zysków z wirtualnych walut.Warren Buffet

"Nigdy nie inwestuj pieniędzy w biznes, którego nie rozumiesz."


Copyright 2017, PortfelBitcoin.pl + ICN Finanse Sp. K - Disclaimer 

Optimized with PageSpeed Ninja